بناگستران نامدار

سازنده سوله های صنعتی و کارگاهی

برای اطلاع از هزینه ساخت سوله های صنعتی و کارگاهی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت با ما تماس بگیرید.

021-22817477           09121933400

ساخت سوله

سوله صنعتی چیست؟

سوله صنعتی سازه ای فلزی و دارای تکرار می باشد.این نوع سازه ها با در اختیار قراردادن فضایی گسترده و بدون ستون های نگهدارنده میانی برای مقاصد گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. ساخت سوله از نیازهای اولیه شروع هر کسب و کار تولیدی می باشد.

سازه های فلزی تکرار شونده با محاسبات دقیق علمی و فنی طراحی و مونتاژ  می شوند و رو فونداسیون قرار می گیرند.این نوع سازه ها نسبت به ساختمانهای بتنی دارای مزایای فراوانی می باشند.از جمله کاهش هزینه فونداسیون،سرعت بالای ساخت و همچنین مقاومت بالا در برابر بارهای جانبی.

بناگستران نامدار شرکت سازنده سوله صنعتی و پل عابر پیاده و بیلبوردهای تبلیغاتی

برای ساخت انواع سوله و استعلام قیمت و برآورد هزینه فقط کافی است که با ما تماس بگیرید.همکاران ما در تمامی ایام هفته پاسخگوی شما خواهند بود.

طراحی سوله های صنعتی:

طراحی این نوع سازه ها کاری بسیار دقیق و تخصصی می باشد.در طراحی سازه باید به تمامی اصول و استانداردهای موجود وفادار ماند.بی توجهی به هر کدام از این استانداردها می تواند باعث ایجاد مشکلات فراوان و تضعیف سازه و در نتیجه بلا استفاده ماندن و هدر رفت بسیار زیاد هزینه و انرژی گردد.در طراحی و محاسبات فونداسیون سوله های صنعتی باید تمامی مباحث مربوط به مکانیک خاک مورد توجه ویژه قرار گیرد.بنابراین بهتر است که قبل از انجام هر کاری حتما با متخصصین این کار تماس گرفته و کار را به کاردان بسپارید.

اجزای تشکیل دهنده سوله های صنعتی:

سوله های صنعتی بسته به نوع کاربری و ساخت دارای اجزای گوناگونی می باشند.اما به طور کلی دارای قسمتهای مشترکی هستند که در ذیل به گوشه ای از آنها اشاره می کنیم:

  1. ستون های اصلی
  2. ستون های اصلی شیب دار سقفی
  3. بادبندهای سقفی
  4. بادبندهای دیواری
  5. رفترها
  6. اتصالات پیچ و مهره
  •  

انواع سوله های صنعتی:

سوله تک دهانه

1-سوله ساده تک دهانه

2-سوله های قوسی شکل

سوله دو دهانه

3-سوله دو دهانه

4-سوله دو یا چند دهانه با ستون مشترک

مراحل اجرای یک سوله صنعتی:

مراحل ساخت سوله از نظر طراحی و نوع سازه با توجه  به اینکه در کدام شهرک صنعتی و یا شهرستان باشد متفاوت است.همچنین مراحل اداری اخذ مجوزهای لازم در هر نقطه ای می تواند متفاوت باشد.اگر نیاز به ساخت سوله برای شروع و یا گسترش کسب و کار خود دارید ابتدا باید محل ساخت سوله را مشخص کنید.سپس برای اخذ مجوز بسته به نوع فعالیت خود اقدام کنید.

اگر محل ساخت سوله شما در یک شهرک صنعتی قرار دارد،سازمان اداری آن شهرک محدودیت های طراحی و ساخت سوله صنعتی را به شما ابلاغ خواهد کرد.این محدودیت ها با توجه به قوانین آن شهرک می تواند شامل ابعاد،ارتفاع،تراکم ساخت و یا تعداد ورودی های سوله باشد.الان وقت آن است که از یک شرکت با تجربه ساخت سوله کمک بگیرید.

1-برآورد اولیه قیمت:

قبل از طراحی و ساخت سوله با توجه به انتظارات کارفرما و مشخصات مورد نظر و اطلاعات اولیه در دسترس،یک برآورد اولیه از هزینه ساخت سوله تحویل کارفرما خواهد شد.در این مرحله لازم است که کارفرما با دقت زیاد تمامی انتظارات خود از کاربری سوله و انجام فعالیت مورد نظر خود را برای پیمانکار مشخص کند.پس از آن یک برآورد هزینه اولیه توسط شرکت بناگستران نامدار بصورت کتبی برای کارفرما ارسال خواهد شد.بدیهی است که هزینه قطعی پروژه پس از ارائه نقشه های دقیق از فونداسیون و سوله اعلام خواهد شد.

 

2-طراحی سازه

پس از تایید انتظارات سازه ای سوله و توافق با شرکت بناگستران نامدار،مهندسین سازه ما با در نظر گرفتن تمامی آیین نامه ها و شرایط موجود در پروژه،شروع به طراحی فونداسیون و سوله خواهند کرد.پس از چند بار باز طراحی و اطمینان از رعایت تمامی اصول و قواعد طراحی و ساخت سوله،وارد مرحله ساخت خواهیم شد.

 

3-برآورد هزینه قطعی و تحویل نقشه ها به کارخانه شرکت بناگستران نامدار

پس از محاسبه دقیق قیمت و توافق و امضای قرارداد با کارفرما،نقشه های ساخت سوله به کارخانه اختصاصی شرکت بناگستران نامدار ارسال می گردد و مهندسین و متخصصین ما شروع به ساخت سازه طبق نقشه تحویلی خواهند کرد.

 

4-حمل و نصب

با توجه به مدت زمان مندرج در قرارداد،قسمت های مختلف سوله به محل نصب حمل خواهند شد.متخصصین ما به کمک کارگران با تجربه شرکت بناگستران نامدار شروع به مونتاژ و نصب سوله برروی فونداسیون خواهند کرد.

برای امتیاز دادن به این نوشته کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید